testing services flame retardants industry kiilto pro services

Testēšanas pakalpojumi — liesmas slāpētāji

Kiilto ir izstrādājis videi draudzīgus liesmas slāpētājus dažādiem lietojumiem. Kiilto Fireproof produktu saimi veido produkti koka, papīra un neausto audumu rūpniecībai. Pateicoties mūsu plašajam produktu klāstam, mēs daudz zinām par liesmas slāpētāju izpēti, pielietojumu un testēšanu šajās jomās.

Uzliesmojamība no nelielas liesmas (SFS-EN ISO 11925-1)

Tests nosaka produkta uzliesmojamību no nelielas liesmas. Tests nosaka produkta uzliesmošanas ātrumu un uguns gaitu testa materiālā. Tests ietver arī vizuālu produkta kūpināšanas novērošanu un degošu pilienu veidošanos, kas noplūst no produkta. Metode tiek izmantota kā viena daļa no pārbaudes metodes būvniecības nozares ugunsizturības reitingiem (B, C, D, E, Bfl, Clf, Dfl, BL, CL, DL, Efl un EL). Materiālam ar nelielas liesmas testu vien var iegūt ugunsizturības pakāpi E. Tests ir ideāls, lai pētītu ļoti plānu materiālu, piemēram, audumu, gofrētā kartona un papīra, degšanas īpašības.

Parketa degšanas tests (SFS-EN ISO 9239-1)

Pārbaudē mēra grīdas seguma materiālu degšanas īpašības un uguns gāzu veidošanos. Vienā galā grīdas seguma materiāls tiek pakļauts spēcīgam termiskam starojumam un gāzes liesmai. Tests nosaka šādus aizdedzinātā objekta liesmas frontes aspektus: kustības ātrumu, dūmu veidošanos un minimālo siltumenerģiju, kas nepieciešama aizdegšanās veikšanai. Metode tiek izmantota grīdas seguma materiāla ugunsizturības rādītājiem A2fl, Bfl, Cfl un Dfl.